Szanowni Państwo!

Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy, która obejmuje kompleksowe zarządzanie nieruchomością lub administrowanie na zlecenie Zarządu Wspólnoty bądź Właściciela.

Korzyścią płynącą z przyjęcia naszej oferty jest profesjonalna obsługa w przedstawianym zakresie oraz interesująca oferta cenowa. Zapewniamy stabilność i kompetencję. Cechuje nas dążenie do kompromisu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Zawsze budujemy dobre relacje z Zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkimi właścicielami.

Doskonale znamy specyfikę wspólnot mieszkaniowych wiedząc, że każda z nich jest unikalna. Jesteśmy elastyczni i otwarci. Mamy duże doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych z udziałem zasobów gminnych.

Szeroko pojęte zarządzanie nieruchomościami traktujemy w sposób planowy i perspektywiczny. W związku z tym nawiązaliśmy ścisłą współpracę ze specjalistami w zakresie: zarządzania nieruchomościami, obsługi prawnej, księgowości, usług sprzątania i utrzymania czystości, pielęgnacji zieleni, bezpieczeństwa i ochrony oraz firmami gwarantującymi fachową obsługę techniczną.

Struktura organizacyjna naszej firmy jest prosta, dostosowana do potrzeb indywidualnych klientów. Za każdą nieruchomość odpowiada konkretny zespół doświadczonych ludzi (zarządca nieruchomości, administrator, księgowa), co zapewnia łatwy i szybki kontakt oraz dobrą komunikację z użytkownikami nieruchomości oraz efektywne zarządzanie.

Wykorzystujemy niezawodne metody usprawniające zarządzanie nieruchomościami - profesjonalne, najnowsze oprogramowania, archiwizację danych, komunikację za pomocą poczty elektronicznej - sprawiające, że współpraca z nami jest po prostu wygodna i bezpieczna.

Uważamy, że wybierając naszą firmę będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani i przekonani o dokonaniu dobrego wyboru, co zaowocuje długoletnią współpracą. Gwarantujemy Państwu usługi na wysokim poziomie.
Proponujemy Państwu udział naszej firmy w obniżaniu kosztów utrzymania nieruchomości.

Nasza oferta skierowana jest do:

- wspólnot mieszkaniowych jedno- i wielobudynkowych,

- wspólnot mieszkaniowych z udziałem zasobów gminnych,

- mieszkańców osiedli mieszkaniowych,

- właścicieli nieruchomości mieszkaniowych lub użytkowych

- właścicieli nieruchomości komercyjnych,

- właścicieli nieruchomości gruntowych,

- stowarzyszeń właścicieli domów,

- spółdzielni mieszkaniowych

 

RESDOM Sp. z o.o. ul. Kondratowicza 22 lok. 9U, 03-285 Warszawa tel. 022 301 11 00, email: biuro@resdom.pl